Hakkımızda

  • Blog Header Image

AjansumMedia Bilgi İşlem Hizmetleri

Firmamız mobil ve internet teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlara tam olarak cevap verebilen yüksek kalitede yenilikçi ürünler geliştirmek için kurulmuştur.

Bu amaçla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

Memnuniyet odaklı ve güven endeksli çalışma modelimizle sektörde öncü bir firma olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

AjansumMedia; Sektörde öncü atılımlar yaparak mevcut standartları daha da geliştirmek için, müşteri memnuniyeti amaç edinmiştir. Ülkemizden dünyaya yazılım ihraç etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile iş hayatına kolaylıklar sağlamak için çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunarak, kullanılan ürünleri bilişim alanında artı değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Değişen iş dünyası ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ile bilgi ve teknolojiyi en mükemmel şekilde kullanıp geleceğin teknolojilerini, bugünden ürünlerimize entegre ederek müşterilerimize sürekli değişen teknolojik koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneği kazandırmaktır. Yeni yazılım çözümlerimizi, kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde müşterilerimizin hizmetine sunarak müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve gelişen teknolojiyi Türk Bilişim sektörüne taşımaktayız.

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyetine önem vermek. Müşteri ihtiyaç ve isteklerine odaklanmak. Sürekli iyileştirme süreci ve AR-GE çalışmaları ile yenilikçi ve rekabetçi amaçlara ulaşmak. Güven temeli üzerinde dünya çapında bir yazılım geliştirme firması olmak. İnsan kaynaklarına önem verip, müşteri memnuniyetini arttırıcı verimli bir iş ortamı yaratmak.